Гітарист Queen Браян Мей отримав титул лицаря від короля Чарльза III – Новини України

Гітарист Queen Браян Мей отримав титул лицаря від короля Чарльза III - Новини України

Фото: Alberto Pezzali – WPA Pool/Getty Images

Один із засновників групи Queen Брайан Мей був удостоєний титулу лицаря-бакалавра за досягнення у музиці та благодійність від короля Великобританії Чарльза III. Ім’я музиканта вказано у списку нагороджених, який опубліковано на сайті уряду. Це перші нагороди монарха після сходження на трон.

У коментарі Sky News артист зазначив, що вважає лицарство якимось “викликом” для себе і дуже радий здобути такий титул. Тепер до нього звертатимуться «сер».

– Я думаю, що саме так я і ставлюся до цього – творити добро у світі і робити краще, ніж я робив раніше, – заявив Брайан.

До списку нагороджених потрапила і посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс. За допомогу нашій країні та за заслуги у британській зовнішній політиці вона також удостоєна лицарського титулу.

Брайан Мей. 75 років. Гітарист закінчив факультет фізики та математики Імперського коледжу Лондона, але перервав наукову кар’єру заради музики. Він вважається одним із засновників рок-гурту Queen. Крім музичної кар’єри очолює організацію із захисту тварин “Врятуй мене”. У розмові з журналістами Мей сказав, що “ймовірно, найбільше пишається тими крихітними речами, яких він із командою досягли для тварин”.

 

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни