Герой України Валерій Падитель засвідчив перший шлюб у “Сталевому Кордоні”. Відео

Антон та Вікторія-Ксенія познайомились в березні 2022 року в пункті пропуску «Рава-Руська». Тоді Антон перевіряв документи, а Вікторія-Ксенія прямувала за кордон. 31 Серпня, 2023, 15:30 Україна Переглядів: 235 Засвідчив шлюб молодої пари командир штурмової бригади «Сталевий Кордон», Герой України полковник Валерій Падитель Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Молоді люди одразу відчули симпатію один до одного та обмінялися контактами, через деякий час почали зустрічатися, інформує пресслужба Державної прикордонної служби України.

Згодом, на початку формування 15 мобільного прикордонного загону, хлопець добровільно долучився до новоствореної штурмової бригади та потрапив в один з бойових підрозділів загону.

«Через деякий час, перебуваючи в «Сталевому Кордоні», я вирішив освідчитися Вікторії-Ксенії. Моя кохана погодилася!», — розповідає Антон.

Засвідчив шлюб молодої пари командир штурмової бригади «Сталевий Кордон», Герой України полковник Валерій Падитель та побажав їм сімейної гармонії, любові та взаєморозуміння.

Весільна церемонія відбулася в колі найближчих родичів та бійців 15 мобільного прикордонного загону.

Довідка. Весною Міністерство внутрішніх справ на початку лютого розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу». Це загалом 8 підрозділів. Один з них – «Сталевий кордон», формується в Державній прикордонній службі.

«Основу «Сталевого кордону» заклали підрозділи Державної прикордонної служби, що виконували завдання в районі бойових дій на сході нашої держави і мужньо протистояли російським агресорам. В рядах підрозділу воїни, які першими зустріли ворога на кордоні, боронили Азовсталь, знаходилися на лінії оборони на Лиманському та Бахмутському напрямках, захищали держрубіж з країною-агресором. Для виконання завдань мобільний прикордонний загін на озброєнні матиме протитанкові та артилерійські розрахунки, групи аеророзвідки та розрахунки ПЗРК», — розповів начальник 15-го мобільного прикордонного загону, Герой України, захисник Маріуполя, полковник Валерій Падитель.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни