Генератори — лише для вулиці. Рятувальники нагадують правила користування приладом

Заправляйте генератор на відкритому повітрі й тримайте паливо якомога далі (знову-таки через ризик пожежі). 26 Листопада, 2022, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 170 Заправляйте генератор на відкритому повітрі й тримайте паливо якомога далі

Коли електроенергії немає, рятівною соломинкою може стати генератор. Але обов’язково дотримуйтесь правил пожежної безпеки, щоб генератор не наробив біди, повідомляють “Вікна” з посиланням на ДСНС.

Генератор можна використовувати тільки на відкритому повітрі. • Під час роботи він виділяє чадний газ, який є небезпечним для життя і взагалі не має потрапляти до приміщення. Встановлюйте генератор так, щоби відстань до найближчої поверхні (стіни, вікна тощо) була не менше за 6 метрів. • Це важливо, тому що під час роботи він сильно нагрівається й предмети поблизу можуть спалахнути. Заправляйте генератор на відкритому повітрі й тримайте паливо якомога далі (знову-таки через ризик пожежі). Так, вчора ввечері саме через порушення правил експлуатації генератора загинув житель села Бобриця, що на Київщині. Сім’я використовувала генератор для освітлення оселі, він знаходився прямо в приміщенні. У результаті отруєння загинув голова родини, його дружину медики госпіталізували.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни