Генеральний Консул Чеської Республіки в Україні та велика делегація чеського бізнесу відвідали Івано-Франківщину

У конференц-залі Івано-Франківської ТПП відбулася зустріч підприємців Івано-Франківщини, Буковини та Тернопільщини з представниками чеського бізнесу. Про це пише Фіртка з посиланням на Івано-Франківську торгово-промислову палату. У зустрічі взяли участь також директор Департаменту європейських країн Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки Мартін Піспішил, керівник зовнішньополітичного представництва Czeh Trade Agency у Львові Войтех Вроспір, керівники департаментів ОВА трьох областей, керівники територіальних громад Івано-Франківщини. Генеральний Консул Чеської Республіки Давид Нови привітав присутніх у своєму виступі українською мовою.

«Ми дякуємо чеському народові, владі, чеським підприємцям за підтримку України в цей складний час. Переконаний, що після перемоги України в війні з Московією в нас буде вікно можливостей для успішного і взаємовигідного бізнесу в спільних проєктах відбудови та відновлення України», – висловив переконання президент Івано-Франківської ТПП Андрій Левкович.

З вітальними словами та презентаціями виступили представники українського та чеського бізнесу, представники обласних адміністрацій. В складі чеської делегації були керівники та представники чеських компаній в галузях: — технологій та обладнання для житлово-комунального господарства, — будівництва та будівельних матеріалів, — аграрного сектору та харчової промисловості, — машинобудування, — транспорту, — консалтингу та маркетингу, — енергетики (в тому числі альтернативної), — водного господарства, — логістики та інші. Зустріч стала майданчиком для спілкування та налагодження персональних контактів між підприємцями та компаніями України та Чехії. Представники територіальних громад також знайшли для себе цікаві пропозиції щодо розвитку та сучасного обладнання для комунальної сфери, розвитку транспорту та інфраструктури. Українські підприємці розповіли про свої експортні можливості та досвід співпраці з чеським бізнесом. Після зустрічі в ТПП чеська делегація відвідала мікрорайон новобудов «Міленіум» в Івано-Франківську, презентацію якого провели керівники будівельної компанії «VS bud» брати Василь і Сергій Чуфуси. Завершальним пунктом перебування делегації з Чехії став флагман цементної галузі України ПрАТ «Івано-Франківськцемент» з презентацією виробництва та спогляданням міста з висоти пташиного польоту).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни