Генерал-полковник Сирський: ЗСУ контратакували та відбили деякі позиції під Бахмутом – Новини України

Генерал-полковник Сирський: ЗСУ контратакували та відбили деякі позиції під Бахмутом - Новини України

Фото: t.me/militarymediacenter

В Донецькій області ЗСУ на окремих ділянках Бахмута контратакували росіян та змусили їх залишити деякі позиції. Як пише «Кореспондент», про це розказав командувач східним угрупуванням військ генерал-полковник Олександр Сирський.

– На Бахмутському напрямку тривають інтенсивні бойові дії. Ворог провів численні атаки, намагаючись прорвати оборону наших позицій за кількома напрямками. Втім, завдяки стійкості і мужності захисників Фортеці, дії ворога зазнали невдачі, – зазначив Сирський. 

За його словами, щоб просунутися вперед на Бахмутському напрямку, росіяни застосовують максимум зусиль і не рахуються ні з чим:

– Попри значні втрати, у бій постійно кидаються нові штурмові групи “Вагнера”, бійці інших приватних компаній, десантники. Але взяти місто під контроль противнику не вдається. Ситуація досить складна. Разом з тим, на окремих ділянках міста ворог був контратакований нашими підрозділами і залишив деякі позиції, – наголосив він.

Генерал-полковник додав, що на Лиманському напрямку фронту українські захисники за останні кілька днів відбили численні штурми.

– Спроби ворога захопити наші позиції не вдалися. Противник зазнав втрат, нами були взяті у полон 10 ворожих солдатів, – додав він.

Бахмутський напрямок – один із найгарячіших вже біля 10 місяців. Останнім часом в соцмережах та ЗМІ активно повідомляють про те, зо ЗСУ готує контрнаступ. При цьому іноземні аналітики вважають, що війська рф, незважаючи на те, що переважають українців чисельно та вирили велику кількість окопів, до контрнаступу не готові. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни