Гауляйтери Криму та Херсонщини заявили про удар по Чонгарському мосту – Новини України

Гауляйтери Криму та Херсонщини заявили про удар по Чонгарському мосту - Новини України

Фото: t.me/SALDO_VGA

По Чонгарському мосту, який з’єднує анексований Крим з окупованою РФ частиною Херсонської області, завдано удару. Про це вранці в четвер, 22 червня, заявив у телеграм-каналі так званий “голова” Криму Сергій Аксьонов.

– Вночі було завдано удару по Чонгарському мосту. Постраждалих немає. Наразі вибухотехніки проводять експертизу для оцінки типу боєприпасу. Профільні служби розпочали обстеження дорожнього полотна. Про можливість руху буде повідомлено протягом години. Прошу дотримуватися спокою та довіряти лише перевіреним джерелам інформації, — написав гауляйтер окупованого півострова.

“Радник” Аксьонова Олег Крючков заявив, що збій у роботі одного з трьох пунктів пропуску, який з’єднує Крим з Херсонською областю, “не може кардинально порушити транспортну логістику сухопутного транспортного коридору”. Крючков попросив обрати для поїздок до окупованих Росією частин Запорізької та Херсонської областей маршрут через Армянськ.

Гауляйтер окупованої частини Херсонської області Володимир Сальдо поклав відповідальність за вибух на “київський режим”. Він заявив, що на мосту пошкоджено дорожнє покриття, проте “проїзд машин буде відновлено незабаром”. За словами Сальдо, організовано рух автотранспорту “за резервним маршрутом”.

У ніч на 21 червня у районі міста Феодосія в окупованому Криму пошкодили залізничне полотно, через що виникли проблеми із рухом потягів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни