Гауляйтер Стремоусов заявив про підготовку наступу ЗСУ на Херсон

Один із так званих ватажків окупаційної “адміністрації” Херсона гауляйтер Кирило Стремоусов заявив про підготовку наступу українських військ на місто. 19 Жовтня, 2022, 07:30 Україна Переглядів: 237 Стремоусов закликав місцевих жителів евакуюватися. Фото: Скріншот з відео

У своєму Telegram-каналі Кирило Стремоусов наголосив, що українські військові, яких “підштовхує Захід”, найближчим часом розпочнуть наступ на Херсон і допустив обстріл міста, а також правобережної частини Херсонської області.

Стремоусов закликав місцевих жителів евакуюватися й пообіцяв, що Росія компенсує можливу втрату житла внаслідок обстрілу в інших регіонах.

При цьому посібник окупантів запевнив, що Херсон “здавати ніхто не збирається” і загарбники “стоятимуть до кінця”.

Як відомо, командувач російськими окупаційними військами в Україні Сергій Суровікін не виключає ухвалення “непростих рішень” щодо майбутнього приходу в окупований Херсон ЗСУ, пише УП.

Західні військові чиновники вважають, що українська армія може звільнити Херсон від російських загарбників уже в другій декаді жовтня.

Гауляйтер Херсонщини Володимир Сальдо навіть звернувся до керівництва Росії з проханням допомогти вивезти мешканців з регіону, у РФ заявили, що забезпечать “безкоштовним проживанням” усіх, хто виїде з Херсонщини до Росії.

Крім того, за даними Генштабу, росіяни розпочали процес евакуації так званих “державних” установ з окупованої частини Херсонщини до окупованого Криму.

Також стало відомо, що окупанти вивозять з окупованого Херсону до окупованого Криму колаборантів та членів їхніх родин.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни