Гаррі Поттер повертається на екрани! HBO Max підтвердили чутки про серіал за книгами Роулінг – Новини України

Гаррі Поттер повертається на екрани! HBO Max підтвердили чутки про серіал за книгами Роулінг - Новини України

Фото: Getty Images

Американський стримінговий сервіс HBO Max зніме серіал за мотивами книг Джоан Роулінг про Гаррі Поттера. Письменниця стане виконавчою продюсерскою серіалу. Чутки про тв-адаптацію пригод Гаррі Поттера з’явилися на початку тижня, а тепер HBO офіційно їх підтвердив під час презентації Warner Bros. Discovery для преси та інвесторів. Про це пише Variety.

Кожен сезон базуватиметься на одній із книг франшизи і виходитиме протягом 10 років. У ньому буде новий акторський склад, відмінний від серії фільмів.  

– Ми раді дати глядачам можливість відкрити для себе Гоґвортс зовсім по-новому. Гаррі Поттер — це культурний феномен, і очевидно, що існує така стійка любов і жага до чарівного світу. У партнерстві з Warner Bros. Television і Дж. К. Роулінг ця нова серія Max Original зануриться в кожну з культових книг, якими шанувальники продовжували насолоджуватися протягом усіх цих років, — сказав голова та генеральний директор HBO & Max Content Кейсі Блойс.

Перша книга «Гаррі Поттер і філософський камінь» була опублікована в 1997 році, а остання «Гаррі Поттер і реліквії смерті» в 2007. У 2001 році вийшов перший фільм за мотивами книги, головні ролі у якому зіграли Деніел Редкліфф (Гаррі Поттер), Руперт Грінт (Рональд) та Емма Вотсон (Герміона). Останній фільм про Гаррі Поттера вийшов у 2011 році.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни