Ганна Маляр: На Сході ситуація складна. Зараз дуже важко у Соледарі – Новини України

Ганна Маляр: На Сході ситуація складна. Зараз дуже важко у Соледарі - Новини України

Фото: t.me/annamaliar

Росія сконцентрувала чималі зусилля для того, щоб вийти на кордони Донецької області. Зокрема, зараз українським військовим дуже важко у Соледарі. Про це 8 січня розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

– На Сході ситуація складна. На деяких ділянках донецької області ми потрохи, крок за кроком, просуваємось вперед. А на деяких – наступає ворог. Наступає не лише регулярна армія, але й приватні. Сконцентрували вони там чималі зусилля для того, щоб вийти на кордони Донецької області або, принаймні, з пропагандистською метою захопити бодай якийсь населений пункт. Зараз дуже важко у Соледарі, – написала Маляр у своєму телеграм-каналі.

Заступниця міністра додала, що велика частина української армії на сьогодні – це мобілізовані, тобто непрофесійні військові. 

– І ми, як морально доросле суспільство повинні розуміти, що донедавна цивільні люди проходять надзвичайно складне як моральне, так і фізичне випробовування військовими реаліями війни. Всі люди різні, тому і випробовування проходять по-різному. Але все це заради нашої спільної високої мети – зберегти державу і перемогти, – підсумувала Ганна Маляр.

Раніше у неділю аналітики Інституту вивчення війни (ISW) повідомили, що, незважаючи на успіхи російських військ у Соледарі, вони все ще далекі від оперативного оточення Бахмута.

Голова військової адміністрації Донецької області Павло Кириленко повідомив, що внаслідок військових дій Бахмут більш ніж на 60 відсотків зруйновано.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни