Ганна Безсонова вдруге стала мамою – Новини України

Ганна Безсонова вдруге стала мамою - Новини України

Українська гімнастка, олімпійський призер та чемпіонка світу Ганна Безсонова знову стала мамою. Спортсменка народила другого сина. Про це вона повідомила у своєму Інстаграмі.

– Ласкаво просимо додому, маленький брате. 28.10.2022, – написала Безсонова, опублікувавши фотографію малюка.

Для 37-річної гімнастки та її чоловіка, фітнес-тренера Дмитра Момота – це другий син. Первенця спортсменка народила у листопаді 2020 року. Хлопчика назвали Брайаном.

Ганна Безсонова – спортсменка, яка представляє художню гімнастику. Виступала на міжнародній арені десять років – з 1999 по 2009. У 2002 році Бессонова стала лідером збірної України. 2003 року Ганна стала дворазовою чемпіонкою світу, 2004 року – бронзовим призером Олімпійських ігор в Афінах, а 2005 року – виграла відразу 6 срібних медалей на чемпіонаті світу в Баку. 21 вересня 2007 року Ганна Безсонова стала абсолютною чемпіонкою світу на чемпіонаті світу, що проходив у грецьких Патрах.

У 2008 році Бессонова стала бронзовою призеркою Олімпіади в Пекіні. 2009 рік став для гімнастки останнім у кар’єрі – вона виступила на чемпіонаті світу в Міе, де виграла три бронзові та одну срібну медалі, після чого завершила спортивну кар’єру.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Bezsonova Ganna (@annabessonova)

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни