Галицький замок отримав власний бренд

В Івано-Франківську презентували бренд “Галицький замок”. Але не виключено, що через рік чи два “Давній Галич” отримає новий, вже офіційний бренд. 17 Жовтня, 2022, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 251 Перемогу здобув логотип з корони як символ коронування Данила Галицького, шолому, човна (символу Дністра) і солі

Як розповідає директор Національного заповідника “Давній Галич” Володимир Олійник, потреба розробити бренд Галицького замку була в планах давно. Адже вони зараз багато працюють над промоцією Галицького замку — тут проводять екскурсії, фестивалі, створили багато цікавих атракцій для туристів. Втім, через війну, знайти у бюджеті гроші на розробку офіційного логотипу було складно. Відтак, коли львівська компанія погодилася розробити бренд як соціальний проєкт, то вирішили пропозицією скористатися, передає “Бліц-Інфо”.

Водночас Володимир Олійник відзначає, що розроблений бренд не можна вважати офіційним брендом національного заповідника, адже це тривала процедура. Тож не виключає, що через рік чи два “Давній Галич” отримає новий, вже офіційний бренд. А презентований проєкт логобуку розробила Львівська агенція креативних рішень «4 STUDIO» на замовлення громадської організації «Галич 898».

“Хлопці запропонували кілька хороших варіантів, кожен — сучасний, гнучкий, але з акцентом на історичну велич давнього замку. Але після обговорення з дизайнерами, опитуванням фокус-групи ми вибрали найбільш актуальний”, — відзначає директор національного заповідника. 

Дизайнер компанії Ярослав Мицюк презентував журналістам варіанти логотипа для Галицького замку. За словами дизайнера, завданням було сформувати логотип, щоб відповідав сучасним вимогам та зображав історичне минуле. Відтак, дизайнери презентували кілька варіантів. Так, “перемогу” здобув логотип з чотирьох елементів — корони, як символ коронування Данила Галицького, шолому, човна (символу річки Дністра) і солі. Мовляв, останні два елементи зробили Галич одним із найбагатших міст Європи. Кольорова гама — жовтий і синій — відповідає символіці Галицько-Волинського князівства та сучасної України. 

Немає опису.

Окрім логотипу, розробили і слоган — лаконічний та змістовний. Обирали серед чотирьох варіантів:

  • Доторкнись до історії;
  • Прадавня історія у серці Галичини;
  • Історія. Сила. Стійкість;
  • Історія оживає.

У підсумку, зупинилися на останньому. Тож логобук, який друкуватимуть на сувенірній продукції, виглядатиме приблизно ось так:

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни