Футзальна Ліга Чемпіонів: “Ураган” розгромив румунський “Юнайтед Галац” у першому турі

Івано-Франківський “Ураган” розпочав свій шлях у Лізі Чемпіонів сезону 2022-23.

Суперником драконів, у першому турі, став румунський “Юнайтед Галац”. Гра проходила, 26 жовтня, у Румунії, інформує Фіртка.

Як проходив матч

На дев’ятій хвилині ураганівці мали нагоду відкрити рахунок. Франківці вискочили у контратаку, Фаренюк пробив по воротах, голкіпер відбив його, але на добиванні першим був Швед, який, на жаль, влучив у стійку.

Проте через дві хвилини Ураган таки забив гол. Петро Шотурма пройшов лівим флангом та влучно пробив у правий кут — 1:0.

За 2:51 до завершення першого тайму Ураган вилетів у контратаку. Швед викотив на Фаренюка, який не влучив у ворота.

Хоча протягом наступної хвилини дракони забили три м’ячі. Спочатку відзначився Корсун. Рахунок 3:0 зробив Микитюк, який через кілька секунд оформив дубль, забивши у порожні ворота.

В результаті, перший тайм завершився із рахунком 4:0.

На 23-й хвилині Микола Грицина вдало переправив м’яч у порожні ворота та зробив рахунок 5:0. Автором гольової передача став Абакшин.

Саме цей м’яч і став останнім у цій грі. 5:0 – впевнений старт Урагану у цьогорічному розіграші Ліги Чемпіонів.

Наступний матч Ураган проведе у четвер, 27 жовтня, проти португальської Бенфіки. Гра розпочнеться о 17:00.

Зазначимо, що у наступний раунд Ліги Чемпіонів з групи виходять три кращі колективи. Разом із драконами, у групі є наступні команди: Юнайтед Галац, Бенфіка та Халадаш.