Футболісти “Прикарпаття” в заключному турі поступилися “Епіцентру” (ВІДЕО)

У заключному турі вирішувалася доля четвертого місця у групі А, але у “Прикарпаття” було дуже мало шансів, щоб випередити “Ниву”.

Іванофранківці лише у випадку власного успіху у Дунаївцях та домашньої перемоги “Буковини” могли б обійти тернополян у турнірній таблиці. Про це пише “Галка” з посиланням на офіційний сайт МФК “Прикарпаття”.

“Проте, у цей день все було проти прикарпатців. “Нива” у паралельному матчі забила швидкий гол, а підопічні Олега Рипана й самі пропустили наприкінці першого тайму. На 88-ій хвилині Гірний з пенальті встановив остаточний результат – 2:0 на користь “Епіцентру”. Ще й “Нива” перемогла у Чернівцях – 3:0″, – йдеться в повідомленні.

Відтак, за підсумками першого етапу чемпіонату “Прикарпаття” фінішує п’ятим у групі А і навесні 2023-го зіграє у групі “Вибування” проти чотирьох команд, які посіли 5-8 місця у групі Б, з урахуванням очок, отриманих на першому етапі.

Чемпіонат України. VBET UA Перша. 14 тур
«Епіцентр» (Кам’янець-Подільський) – «Прикарпаття ЗСУ» (Івано-Франківськ) – 2:0 (1:0)