Футболісти “Прикарпаття” розгромною кубковою перемогою над “Ужгородом” розпочали новий сезон (ВІДЕО)

В матчі першого попереднього етапу Vbet Кубка України івано-франківське “Прикарпаття” на виїзді здобуло перемогу над друголіговим “Ужгородом” – 0:4.

До перерви у воротах закарпатців побувало три м’ячі: відзначилися Кос, Ільчук (автогол) і Швець, а на початку другого тайму Олег Кос оформив “дубль” і зняв усі питання щодо переможця.

“Прикарпаття” проходить далі, і вже 5 серпня дізнається свого суперника у 2-му попередньому раунді турніру (базова дата матчів – 12 серпня).

А вже наступного четверга, восьмого серпня, запрошують вболівальників на стадіон Рух”! О 13:00 іванофранківці прийматимуть “Буковину”.
Вхід за донат для ЗСУ, інформує Галку пресслужба клубу.