Футболісти “Прикарпаття” не змогли перемогти у першому домашньому матчі року (ВІДЕО)

Третє місце в гостях у четвертого, а між ними – всього два очка. Це був важливий матч для втішного турніру у “Групі вибування” Першої ліги, і кожна з команд мала свою на нього мотивацію.

“Прикарпаття” у минулому турі розділило очки з “Гірником-Спорт” – головним аутсайдером, який комплектувався навіть не запасними професіональних клубів, а хлопцями з аматорських і юнацьких колективів. 15 квітня франківцям протистояв “Скорук” з Дніпропетровщини.

Чи могли суперники відкривати рахунок ще до перерви? Так, могли. Хороший шанс хвилині на 30-й був у Барчука, але він не влучив у ворота після хорошої флангової передачі Попчука. Та в цілому перший тайм виявився сповненим боротьби, але не видовищним. Нулі на табло стали його закономірним підсумком.

Відразу після перерви міг Барчук виправлятися за промах у першому таймі – здорово піднявся на подачу кутового, але головою пробив неточно. Та на 54-тій хвилині Сондей в ході стрімкої атаки через правий край вдало подав, а Барчук одразу пробив правою ногою у кут – 1:0. Це другий гол у чемпіонаті для досвідченого бомбардира, кому він присвячений – цілком очевидно. На тижні нападник став батьком.

Прикарпаття мало нагоди закріпляти свою перевагу, натомість, пропустили дуже необов’язковий м’яч у власні ворота. Після подачі Мігунова мав забивати Куліш, але один із найкращих бомбардирів сучасних нижчих ліг промахнувся по м’ячу. На відскок зреагував Перебора й розстріляв ворота – 1:1.

Далі у другому таймі хороші моменти мали саме гості – кілька дальніх ударів, спроба пробити з розвороту від Куліша… В цій хитавиці кожна з команд могла виграти, і той же Барчук мітив ударом по діагоналі з 20-ти метрів точно в ціль, але м’яч з рикошетом від захисника опустився кудись на ворота.

Кінцівка пройшла без забитих м’ячів. В підсумку 13 очок у “Скорука”, 11 – в іванофранківців, які погіршили своє турнірне становище, пише Галка з посиланням на Спортарену.