Франківський суд залишив без змін рішення про заставу прихильнику “руського міра” судді Куксуву

Франківський суд залишив без змін рішення про заставу прихильнику “руського міра” судді Куксуву

Івано-Франківський апеляційний суд залишив без змін рішення суду про заставу прихильнику “руського міра” судді Володимиру Куксову з Києва.

Про це повідомила пресслужба судової установи, пише Галка.

6 жовтня Івано-Франківський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу захисника судді Північного апеляційного господарського суду на ухвалу Івано-Франківського міського суду про обрання запобіжного заходу від 19 вересня 2022 року у вигляді застави в розмірі 1210 прожиткових мінімумів громадян (три мільйони дві тисячі десять грн).

Відомо, що 14 вересня Служба безпеки України повідомила про підозру столичному судді за ч.4 ст. 27, ч.7 ст. 111-1, ч.3 ст. 436-2 КК України.

Чоловік чекав на російських окупантів у Києві, виправдовував звірства окупантів, зневажливо говорив про українських захисників і підбурював знайомих до співпраці з ворогом.

У розпорядженні спецслужби є записи його телефонних розмов, де він зі своїми близькими людьми проявляв антиукраїнську позицію. Суддя не приховував свою ненависть до Сил оборони України та інших патріотів країни. Також він заперечував удари окупантів по об’єктах цивільної та критичної інфраструктури, мародерства, викрадення цивільних та застосування тортур до них.

Апелянт просив суд скасувати ухвалу суду першої інстанції та відмовити в обранні запобіжного заходу підозрюваному.

Колегія суддів апеляційного суду апеляційну скаргу захисника задовольнила частково.

Ухвала слідчого судді скасована та постановлена нова, якою клопотання про застосування запобіжного заходу задоволена частково, а саме змінено строк його дії до 14 листопада 2022 року, замість 17 листопада 2022 року.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни