Франківські правоохоронці готують до суду заколотника з рф. Заочно

Франківські правоохоронці готують до суду заколотника з рф. Заочно

Громадянину рф повідомлено про підозру у вчиненні дій з метою насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади (ч. 1 ст. 109 КК України).

За даними слідства, підозрюваний вступив у злочинну змову із двома засновниками українських громадсько-політичних організацій щодо підготовки антиконституційного захоплення державної влади в Україні, пише “Галка” з посиланням на обласну прокуратуру.

“Він виступав ідеологом відновлення СРСР, єднання трьох «слов’янських» держав з насильницьким приєднанням України до РФ та шукав для цього шляхи поступлення коштів із країни-агресора. Його спільники, які вже засуджені – член ГО «Український вибір» та уродженець РФ підбирали та залучали в різних областях України осіб з досвідом ведення бойових дій для захоплення адміністративних будівель та вчинення насильства щодо представників влади”, – йдеться у повідомленні.

Під час обшуків у змовників вилучено кошториси, списки учасників майбутніх незаконних владних та силових структур, маніфести до громадськості й силовиків, переліки необхідної зброї, майна та техніки.

Досудове розслідування щодо росіянина за процедурою in absentia (заочно – ред.) здійснюється слідчим відділом Управління СБУ в Івано-Франківській області.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни