Франківські патрульні спіймали трьох чоловіків із наркотиками – Новини Галича

Вчора, 4 лютого, франківські патрульні виявили три факти, можливо, незаконного обігу наркотичних речовин

На вулиці Хоткевича увагу ТОРівців привернули двоє невідомих. Останні, щойно помітивши інспекторів, помітно занервували та намагалися уникнути зустрічі з ними. Під час поверхневої перевірки, поліцейські виявили у одного з них, згорток із невідомою речовиною білого кольору, схожу на наркотичну.

Другий, схожий факт патрульні зафіксували на вулиці Целевича: поліцейські здійснюючи піше патрулювання побачили невідомого громадянина. Останній був наляканий появою правоохоронців. Під час поверхневої перевірки у нього виявили два згортки із речовиною білого кольору, та дві таблетки невідомого походження.

Третя подія трапилась на вулиці Ремісничій. Патрульні отримали повідомлення про підозрілих осіб. Заявниця повідомила: двоє чоловіків намагались дістати закладку з труби, побачивши заявницю направились у невідомому напрямку. Прибувши на місце події та пропатрулювавши прилеглу територію патрульні виявили одного з них. Під час поверхневої перевірки у нього виявили пакетик із невідомою речовиною, ймовірно, наркотичною.

В усіх випадках патрульні викликали слідчо-оперативну групу, походження ймовірних наркотиків з’ясовуватимуть експерти.

Читайте також: У Коломиї поліцейські затримали п’яного водія з підробленими документами та наркотиками

  • Категорії: Життя, Новини, Притрафунки, ФотоПомічено: закладка, наркотики, патрульна поліція

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни