Франківські комунальники відновлювали оселі миколаївців – Новини Івано-Франківська

Івано-Франківські волонтери-комунальники повернулися з Миколаєва. Там протягом двох тижнів працювали на відновлення інфраструктури міста після обстрілів. Важливо було підготувати житлові будинки миколаївців до зими. Адже після ракетних атак в людей повилітали вікна та шибки. 

«В основному ми зашивали віконні отвори після винесення їх ударною хвилею. Зашивали матеріалами: фанера, плита, OSB. Звичайно, що були нюанси, так як заходити у квартири за законодавством не маємо права. Тому ми більшість робіт виконували з вулиці. За допомогою спецтехніки»,  – розповідає директор КП «Управляюча компанія «Комфортний дім» Василь Скиданчук.

Працювали від ранку і до пізнього вечора. Понад два тижні. Комунальники розповідають, часто окупанти обстрілами намагались зірвати роботу по відновленню житла. Нерідко прильоти були у вже полагоджені оселі.  

«Місто обстрілювали кожен день. Кожен день є по місту приходи. Був будинок, який ми повністю відновили, закінчили в четвер, а в суботу зранку був прильот і добило те, що залишалося ціле і знищило частину того, що ми зробили. І знову почали відновлювати роботи, знов почали з суботи», – каже керівник комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій» Михайло Шутак

За 2 тижні відновлювальних робіт франківським комунальникам вдалося відновити та утеплити більш як десять житлових будинків. А це значить, що кілька десятків родин зустрінуть зиму у теплих оселях прифронтового міста.  

«Направду хочу подякувати нашим комунальним працівникам, які два тижні працювали. В основному вони працювали в житлових будинках. Я хочу подякувати і керівникам двох підприємств, які особисто поїхали. А також 22-є наших волонтерів-комунальників, які своєю працею доказали, що сьогодні Україна єдина. І ми готові допомагати один одному»,  – поділився Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

 

Франківські комунальники відновлювали оселі миколаївців

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни