Франківська СБУ ідентифікувала учасницю антиукраїнської банди «Бетмен» та оголосила їй підозру (ФОТО)

Франківська СБУ ідентифікувала учасницю антиукраїнської банди «Бетмен» та оголосила їй підозру (ФОТО)

СБУ встановила учасницю т. зв. «групи швидкого реагування «Бетмен», створеної на Луганщині на початку російської агресії проти України. Мешканка Луганська 1984 р.н. приєдналася до цієї банди у 2014 році.

Слідчі СБУ встановили, що наприкінці жовтня 2014 року «група Бетмен» увійшла до «4-ї окремої мотострілецької бригади» т. зв. «2 армійського корпусу народної міліції лнр». Фігурантка обіймала посаду начальника відділу кадрів цього незаконного збройного формування.

Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку Управління СБУ в Івано-Франківській області.

Контррозвідка СБУ з’ясувала, що після повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на територію України мешканка Луганська вступила до т. зв. «міністерства внутрішніх справ лнр». Зараз вона служить на посаді «старшого інспектора відділу по роботі з особовим складом Станично-Луганського районного відділу внутрішніх справ».

Фігурантка веде особові справи співробітників, оформлює кандидатів на службу, проводить агітаційні заходи щодо працевлаштування в т.зв. «правоохоронні органи лнр» для жителів тимчасово окупованої території.

Слідчі СБУ повідомили мешканці Луганська про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених:
– ч. 2 ст. 111 КК України – державна зрада;
– ч. 1 ст. 258-3 КК України – участь в терористичній організації;
– ч. 7 ст. 111-1 КК України – зайняття посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території;
– ч. 2 ст. 260 КК України – участь у діяльності не передбачених законом збройних формувань.

Максимальне покарання, передбачене цими статтями, – довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Документування протиправної діяльності проводить Управління СБУ в Івано-Франківській області за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури.

зрадниця Українизрадниця України

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни