Франківська “Говерла” програла “Київ-Баскету” (ВІДЕО)

Матчем “Київ-Баскету” та “Прикарпаття-Говерли” завершився черговий бабл чоловічої Суперліги Parimatch.

Кияни підходили в статусі фаворита матчу, який лише укріпився після того, як напередодні “Київ-Баскет” завдав “БІПІ” першої поразки в сезоні, а івано-франківська команда дозволила “Черкаським Мавпам” вперше виграти в цьому чемпіонаті.

Про це пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Втім, для команди Володимира Холопова гра видалась дуже непростою. За першу половину гри лідер змінювався 15 разів, при цьому жодній команді не вдавалось відірватись більше, ніж на 4 очки. Максимальні для себе +6 “Прикарпаття-Говерла” заробила в останній атаці, коли після тайм-ауту Євгена Мурзіна гості за 2 секунди вивели Старцева, який заробив 2 з фолом і реалізував штрафний.

В третій чверті команди довго не могли розігратись – за п’ять хвилин команди на двох набрали 8 очок, з яких гості набрали лише 1 очко. В кінцівці “Київ-Баскет” провів таки декілька результативних атак і на останню перерву пішов при +6 вже на свою користь.

В останній десятихвилинці “Прикарпаття-Говерла” декілька разів наближалась до суперника на відстань 2-3 очки, але завадити господарям перемогти не зуміла – 74:62.

Найрезультативнішим у матчі став гравець “Прикарпаття-Говерли” Сергій Старцев, на рахунку якого в підсумку 22 очки. У киян треба відзначити Антона Мусієнко з 12 очками, 6 підбираннями та 5 передачами, а також Вадима Заплотинського з 16 очками.

“Київ-Баскет” закріпився на другому місці в турнірній таблиці, маючи 6 перемог в 7 матчах, а ось “Прикарпаття-Говерла” йде в середині таблиці з 3 перемогами в тих же 7 матчах.

Київ-Баскет — Прикарпаття-Говерла 74:62 (15:16, 18:23, 22:10, 19:13)