Франківець став першим легіонером в історії словацького футзального клубу

Франківець став першим легіонером в історії словацького футзального клубу

Днями словацький клуб “Левіце” офіційно представив першого легіонера у власній історії. Ним став 17-річний вихованець “Урагану” Дмитро Федик, що виступатиме у складі “левів” на правах оренди. Термін дії орендної угоди складає один рік.

Дмитро вже встиг дебютувати у новій команді, взявши участь у вчорашньому матчі 8-го туру чемпіонату Словаччини, в якому “Левіце” поступилось “Пінеролі” – 3:6. На жаль, дебют видався не надто вдалим – на 36-ій хвилині юний універсал записав до свого пасиву автогол, інформує “Галка” з посиланням на сторінку НФК “Ураган”.

До Вашої уваги перше інтерв’ю гравця для клубної пресслужби “левів”.

– Дмитре, ласкаво просимо в наш клуб. Чому ви вибрали футзальну команду «Левіце» в якості першого іноземного клубу у своїй кар’єрі?

– Я обрав цей клуб, тому що це хороша можливість піднятися і стати професіональним гравцем. Я хочу допомогти «Левіце» стати кращою та сильнішою командою. Також на моє рішення спробувати закордонний футзал частково вплинула нинішня ситуація в Україні. Я дуже радий бути тут.

– Як давно ти займаєшся футзалом? У яких клубах ти грав до того, як прийшов у «Левіце»?

– Я займаюся футзалом 10 років і весь цей час грав у молодіжних командах академії клубу «Ураган». Я хочу подякувати їм за те, що виростили мене футзалістом.

– Коротко охарактеризуйте себе як футзаліста, які ваші сильні сторони?

– Я вважаю, що моя сильна сторона — футзальне мислення та розуміння гри. Я також готовий зробити все, щоб команда досягла успіху.

– Як тобі нове середовище, клуб, одноклубники?

– Я справді дуже щасливий бути тут. Тут хороший і дуже дружній колектив.

– Які ваші цілі у футзалі?

– Моя мета – стати професіональним гравцем і грати за свою збірну.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни