Франківців просять обмежити користування ліфтами

Як приклад містянам повідомили інформацію, як у місті Хмельницький 55 людей застрягли у ліфтах під час повітряної тривоги. 27 Жовтня, 2022, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 161 Ілюстроване фото. Через планові та позапланові відключення від електроенергії варто обмежити користування ліфтом

Це сталося у суботу, 22 жовтня, після влучання ворожої ракети в об’єкт енергетичної інфраструктури, повідомляє заступник міського голови Івано-Франківська Михайло Смушак.

“Також зараз почалися планові та позапланові відключення від електроенергії електричних підстанцій, в тому числі й у місті Івано-Франківську. Вчора (25 жовтня. — Ред.) ми уже це відчули. Це також небезпека застрягнути у ліфті”, — йдеться в повідомленні посадовця.

Тому франківців просять стежити за повідомленнями “Прикарпаттяобленерго” про графіки планових відключень по районах та у ці години точно не користуватись ліфтами.

“Звісно, можуть бути і позапланові відключення. Тому, за можливості, просимо загалом обмежити користування ліфтами”, — закликає Михайло Смушак.

Традиційно франківців просять максимально економити споживання електроенергії, особливо у пікові години з 17:00 до 23:00 та зранку з 08:00 до 11:00.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни