Франківців попереджають про можливі тимчасові знеструмлення

15 серпня о 23:00 сталося аварійне вимкнення на підстанції ЦНДЛ: з ладу вийшло відразу три підземні високовольтні кабельні лінії. 16 Серпня, 2023, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 235 Енергетики просять мешканців згаданої частини міста за можливості не перенавантажувати електромережі Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Тимчасово без електропостачання залишалися будинки в районі вулиць Пулюя, Галицької, Хотинської, Північного Бульвару, Промислової в Івано-Франківську, інформує АТ “Прикарпаттяобленерго”.

“З початку весни ми розпочали масштабну реконструкцію на підстанції ЦНДЛ, — коментує Ігор Пархуць, директор філії “Центральна”. — Через це в цьому районі ненадійні схеми заживлення. Маємо великі навантаження на приєднання. Додаткове навантаження зросло і через аномальну спеку, оскільки споживачі частіше вмикають кондиціонери. Ця ситуація призвела до пошкодження кабельних ліній”.

Аварійним бригадам вдалося виявити пошкодження. Електропостачання було відновлено до другої години ночі. Зараз аварійно-відновлювальні роботи тривають. Тому можливі часткові вимкнення впродовж доби, оскільки бригадам доведеться робити короткочасні перемикання.

Загалом реконструкція на високовольтній підстанції триватиме орієнтовно до початку опалювального сезону. Енергетики робитимуть все можливе, щоб планових вимкнень було якомога менше, але зовсім обійтись без них не вийде. Також до завершення робіт можливе зниження якості електропостачання, порушення надійності та якості електропостачання у мешканців вулиць Пулюя, Карпатська, Довга, Північний Бульвар, Зв’язкова та частково вулиць Набережна, Галицька, Княгинин, Гарбарська та суміжних із ними.

Прикарпатські енергетики просять мешканців згаданої частини міста за можливості не перенавантажувати електромережі та обмежити використання енергомістких приладів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни