Французька мережа “Ашан” відкриє нові гіпермаркети в Росії – Новини України

Французька мережа "Ашан" відкриє нові гіпермаркети в Росії - Новини України

Фото: facebook.com/auchan.ua

Французька мережа гіпермаркетів “Ашан” вирішила подвоїти кількість своїх магазинів на території Росії. Про це повідомляє Reuters.

В Auchan Retail Russia заявили, що основна місія мережі в Росії – забезпечення населення якісними продуктами за доступними цінами. Новий магазин “Мій Ашан” міститиме асортимент на 900 найменувань. 90% із цих позицій становитимуть продукти харчування під власними брендами Auchan.

Спочатку вторгнення РФ в Україну низка найбільших компаній заявила про вихід із російського ринку. У квітні 2022 року в “Ашан Україна” заявили, що французька мережа не відкриватиме нових магазинів у Росії та постачатиме імпортні товари. На думку українського офісу, це призведе до катастрофічного падіння товарообігу та високої ймовірності банкрутства компанії у Росії.

На початку лютого навколо мережі спалахнув скандал. Розслідувачі заявили, що російська “дочка” французької мережі “Ашан” постачала товари військовим РФ на окупованих українських територіях. Постачання солдатів відбувалося під виглядом гуманітарної допомоги цивільним. У мережі заперечують свою причетність до цього звинувачення.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни