Франція стала другим фіналістом ЧС-2022, здобувши перемогу над Марокко – Новини України

Франція стала другим фіналістом ЧС-2022, здобувши перемогу над Марокко - Новини України

Збірна Франції розгромила команду Марокко у півфіналі Чемпіонату світу з футболу, який проходить у Катарі. Поєдинок завершився з рахунком 2:0. Про це повідомляє “Іsport”.

Як пише видання, перший успіх наздогнав французів вже на початку першого тайму – на п’ятій хвилині марокканці заблокували удар Мбаппе, після чого Ернандес вдало зіграв на добиванні.

У другому таймі марокканці з перших хвилин почали тиснути на флангах, робити розрізні моменти, входити до штрафного майданчика, але в перші моменти до ударів не доходило. Наприкінці матчу французькій команді таки вдалося забити другий гол – Мбаппе завдав удару низом, а Муані після рикошету на дальній штанзі відправив м’яч у сітку воріт суперників.

Франція стала другим фіналістом Чемпіонату світу-2022. З другим фіналістом – командою Аргентини, французи зійдуться у поєдинку 18 грудня. Днем раніше аргентинці пройшли у фінал, розгромивши Хорватію з рахунком 3:0.

Франція – Марокко 1/2 фіналу ЧС-2022 (2:0)

Голи: Ернандес, 5, Коло Муані, 79

Франція: Льоріс – Кунде, Варан, Конате, Ернандес – Чуамені, Фофана – Дембеле (Коло Муані, 79), Грізманн, Мбаппе – Жиру (Тюрам, 65).

Марокко: Буну – Хакімі, Ель-Ямік, Дарі, Саїс (Амалла, 21, Ез Абде, 78), Мазрауї (Атіат-Аллах, 46) – Амрабат, Унаї – Зієш, Ен-Несірі (Абухляль, 67), Буфаль ( Хамдалла, 66).

Попередження: Буфаль.