Фонд “Повернись живим” придбав для дисантників дрони та резервне живлення на 2,5 млн грн (фото) – Новини Галича

Понад 2 500 000 грн на дрони та резервне живлення для миколаївських десантників витратив фонд “Повернись живим.

“79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв нині добряче дає окупантам тягла на Донбасі. Та щоб ефективно воювати воїнам ДШВ були конче необхідні «очі» в небі для розвідки та коригування артилерії”, – йдеться у повідомленні.

Оборонці Донеччини отримали 1 квадрокоптер DJI MAtrice 30 та 6 додаткових акумуляторів для проведення операцій на велику глибину, а також 4 комплекти Mavic 3E та 6 дронів Autel, 4 з яких мають тепловізійну оптику, для розвідки на передньому краї в будь-який час доби.

Загалом — 11 пташок різного класу наші десантники мають під різні завдання свого зʼєднання. Враховуючи, що на напрямку миколаївців доволі гаряче, ці дрони дадуть змогу «віддячити» ворогу за його наступ.

Також укомплектували 79-ту бригаду резервним живлення — 11 портативних зарядних стнацій різної місткості дадуть змогу як працювати в польових умовах, так і оперативно підзарядити акумулятори дронів прямо під час виїзду, тож аеророзвідники не проґавлять жодної цілі.

“Ця партія підтримки для українських воїнів на 2 мільйони 592 тисячі 431,68 грн — це лише одна з сотень чи навіть тисяч великих передач до війська після початку повномасштбаного вторгення. І це наш з вами внесок у стійкість оборони країни та забезпечення наступу її армії”, – додають у фонді.

Також читайте: Ювілейні 100 тисяч: Генштаб оновив втрати ворога

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни