ФК «Підгірки» став переможцем Кубка Калуша з футзалу

Сьогодні, 3 грудня, відбувся фінальний матч Кубка Калуша з футзалу серед аматорських команд сезону 2021-2022 років, присвячений пам’яті Юрія Тепчука. 03 Грудня, 2022, 19:00 Калуш Переглядів: 291 Володар Кубка — ФК «Підгірки» — отримав нові футбольні форми

“Багато хто з людей запитує: а для чого під час війни ці турніри? Так, футбол – це видовище, видовище для вболівальників. А сьогодні ще й один з шляхів інформативної війни, донесення до мешканців світу про війну в Україні. Пригадайте матч між «Шахтарем» і «Олімпіакосом» в Афінах, що відбувся в квітні цього року. Тоді 176 іграшок убитих дітей розмістили на 176 кріслах трибуни. Це показало європейцям, який жах творить росія в Україні. Це був сильний доказ тому, що від війни в жодному разі не можна втомлюватись, і що ми потребуємо підтримки”, — зазначає міський голова Андрій Найда.

Наші футбольні турніри теж дуже важливі, адже це спосіб зібрати благодійні кошти на підтримку нашим ЗСУ, впевнений очільник Калуської громади Так, в країні економіка сильно просіла, і тому кожна гривня, спрямова на допомогу ЗСУ, наближає нас до Перемоги. І фінал сезону Кубка Калуша з футзалу — не виняток.

Учасниками цих футбольних змагань були 30 команд, із яких 23 — з Калуської громади. А у фіналі зустрілися дві найсильніші команди — ФК «Підгірки» та команда з Долинської громади.

Володар Кубка — ФК «Підгірки» — отримав нові футбольні форми, господарі — ДЮСШ «Сокіл» — м’ячі та сітку.

А вже завтра, 4 грудня, тут стартує наступний чемпіонат з футзалу, на участь у якому вже подали заявки 18 команд. Усі змагання впродовж сезону відбуватимуться на підтримку ЗСУ.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни