ФК “Гарда” присвятила матч президенту та гравцеві клубу, які воюють з окупантами

Вболівальники, які у неділю прийшли на стадіон «Хімік» підтримати місцеву команду в матчі з «левами», аніскільки не пошкодували, що провели свій вільний час на цій спортивній арені міста. 13 Червня, 2022, 15:00 Калуш Переглядів: 306 Під час благодійного матчу, в якому «Гарда» поступилася львівським «Карпатам», було зібрано 10916 гривень

Вчора на стадіоні «Хімік» пройшов благодійний матч між командами «Гарда» (Калуш), яка виступає в чемпіонаті Івано-Франківської області з футболу, та славнозвісними львівськими «Карпатами», пише “”Нафтохімік”.

Ця гра відбулася з ініціативи Асоціації футболу Калуського району з метою збору коштів на підтримку Збройних сил України, а також зробити приємний подарунок президенту ФК «Гарда» Ігорю Башті та гравцю команди Володимиру Борщу, які зараз воюють з російськими окупантами.

Вболівальники, які у неділю прийшли на стадіон «Хімік» підтримати місцеву команду в матчі з «левами», аніскільки не пошкодували, що провели свій вільний час на цій спортивній арені міста. Гра видалася напрочуд цікавою та захоплюючою. І хоча номінальні господарі поєдинку поступилися сильнішому за класом суперникові з рахунком 1:3, але були винагороджені глядачами оплесками за свої старання й неабияку самовіддачу в протистоянні з гравцями львівських «Карпат».

У першому таймі гості домінували на полі, в результаті чого їм вдалося забити два голи. Спершу відзначився влучним ударом метрів з 18-ти Денис Кожанов. А ближче до свистка арбітра на перерву після навісної передачі з кутового небезпечно з близької відстані пробив головою Владислав Приймак, воротар і капітан «Гарди» Богдан Кузів в акробатичному стрибку відбив м’яч, але першим на підбиранні виявився нападник «левів» Ростислав Тарануха, який ногою вколотив «смугастого» у сітку воріт – 0:2.

У другому таймі господарі значно активізувалися і дуже швидко один гол відквитали. При подачі м’яча у воротарський майданчик вище всіх вистрибнув Роман Дяків і влучним ударом головою спрямував його у ворота – 1:2.

Однак після цього «зелено-білі» поступово активізували свої атакуючі дії. На 69-ій хвилині матчу високий пресинг карпатівців призвів до того, що воротар Богдан Кузів помилився, віддавши пас у штрафному майданчуку безпосередньо гравцю гостей Олександру Клименцю, який таким подарунком скористався на всі 100 відсотків. Він і встановив остаточний рахунок у цій зустрічі – 1:3.

Під час благодійного матчу, в якому «Гарда» поступилася львівським «Карпатам» було зібрано 10916 гривень. Ці кошти, як наголосив голова Асоціації футболу Калуського району Руслан Цюпер, будуть використані на підтримку ЗСУ. Він також подякував вболівальникам за їхню жертовність та окремо міському голові Андрію Найді за наданий для проведення матчу міський стадіон «Хімік» і його директорові Володимирові Мандрику за належну підготовку поля.