Федоров: Росіяни мають намір заборонити гривню на окупованих територіях – Новини України

Федоров: Росіяни мають намір заборонити гривню на окупованих територіях - Новини України

Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

З 1 січня 2023 року російські загарбники мають намір заборонити гривню на тимчасово окупованих територіях. Про це сказав мер Мелітополя Іван Федоров.

– Також ми бачимо тенденції, що загарбники готуються до нових репресій. Вони заявили, що з 1 січня буде повністю заборонено обіг гривні, а люди, які триматимуть українську валюту, будуть прирівняні до ворогів батьківщини. Так кожного мешканця Мелітополя, у будинку якого буде гривня, можна буде звинувачувати у держзраді, – сказав Федоров.

За його словами, мелітопольців змушують міняти гривню на рублі за вкрай невигідним курсом. Різницю в кишені кладуть собі місцеві колаборанти та росіяни. І це при тому, що мешканці окупованих територій і так ледве виживають.

Також він додав, що після кожної вдалої спроби ЗСУ з ліквідації загарбників починається черговий сплеск терору цивільного населення. Так, після знищення у “Привалі мисливця” окупаційного військового командування у місті посилилися фільтраційні заходи. Перевіряють мобільні телефони, автомобілі, людей забирають “на підвал”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни