Факт. Чому такі популярні вбудовані кавомашини – Новини України

Факт. Чому такі популярні вбудовані кавомашини - Новини України

Шик із ароматом кави

Поступово звичайні кавоварки йдуть у небуття. Все більше уваги привертають вбудовані кавомашини, які не просто варять напій на вибір господаря, але ще й прикрашають приміщення. Кавомашина ідеально вписується в інтер’єр, і навколо неї відразу утворюється особлива атмосфера: шик, модерн, хай-тек – і все це з ароматом кави!

Вбудована кавомашина просто наполягає: пити звичайну каву вже нецікаво, в такому апараті потрібно неодмінно приготувати щось незвичайне. Добрий час на це у власника цієї чудо-машини є – все вже зібрано, підключено та налаштовано ще на стадії монтажу.

Найпопулярніші моделі вбудованих кавових машин, представлені на нашому ринку, пропонують компанії-лідери кавової галузі зі своїми брендами:

Bosch/Siemens Delonghi/Whirlpool/Hotpoint-Ariston/Electrolux/AEG/Gorenje/Kuppersbusch/Bauknecht Miele.

Одна кнопка та меню

Назвати вбудовану кавомашину звичайною мова не повертається. Так, вона не впадає в око і не виглядає чужорідним предметом. Але кількість її функцій перевершує всі очікування:

сама меле каву, сама стежить за кількістю і температурою молока, що додається, сама регулює міцність напою, може підігріти чашку або видати чистий окріп, старт її робіт можна запрограмувати, і багато іншого.

А якщо раптом вбудовану кавомашину вирішать замінити на нову, тим більше що в магазинах зараз їх можна знайти з неймовірними знижками? Що ж, всю кухню розбирати та заново монтувати новий агрегат? Зовсім ні: завдяки стандартним розмірам кавомашин, що випускаються, вони всі легко замінні без втручання в конструкцію житла. Звичайні довжина та ширина ніші для кавомашини – 45 на 60 сантиметрів. Ідеальний розмір для будь-якої кухні, ідеальна кава в будь-який час дня та ночі – ось що таке вбудована кавомашина.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни