Фахівці з США виготовили протези для поранених прикарпатських військових – Новини Галича

Лікарі визначали можливості пацієнта та вчили користуватися протезом при однобічній та двобічній ампутації.   Про це пише “Галицький кореспондент”, посилаючись на Центральну міську клінічну лікарню Івано-Франківської міської ради.   Ерготерапевт ЦМКЛ Наталія Гуменяк пройшла спеціальне навчання.   Троє досвідчених протезистів та ерготерапевт із США разом з українськими колегами виготовили протези верхніх кінцівок та навчили ними користуватись п’ятеро наших військових.   Спеціалісти стверджують, що здорової руки протез не замінить, але значно допоможе в повсякденному житті.   Щоб вміло користуватись протезом, виконувати будь-яких рух правильно і максимально чітко потрібна фізична підготовка.  

«Біонічні протези працюють від сигналів м’язів кукси. Тому з пацієнтом потрібно робити вправи для зміцнення цього м’язу. Це допоможе йому мати більшу силу в ампутованій руці і повноцінно та максимально ефективно використовувати протез», – розповідає Наталія Гуменяк.

  Проект реалізували завдяки співпраці Protez Hub, Пацієнти України, Nova Ukraine, Airlink та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за участі провідних фахівців із США.

До теми: Прикарпатська громада відправила на фронт великодні подарунки

Processed with VSCO with a5 preset Processed with VSCO with a5 preset

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни