Енергосистема України поступово відновлюється

Енергосистема України поступово відновлюється

Фото: facebook.com/npcukrenergo Ситуація в енергетиці складна, але контрольована

Через специфіку атаки, що викликала зупинку АЕС, відновлення живлення в країні триває довше, ніж раніше, наголосили в Укренерго.

Енергосистема України поступово відновлюється після сьомої масованої ракетної атаки РФ. Про це 24 листопада повідомили в Укренерго.

“Метою вчорашньої атаки були переважно об’єкти генерації, що спричинило системну аварію та масові знеструмлення споживачів в Україні та Молдові. Енергосистема України та Молдови об’єднана та працює синхронно з європейською континентальною мережею”, – уточнили в компанії.

Наголошується, що ситуація в Україні залишається складною, але контрольованою.

“Це означає, що Укренерго реалізує відповідний протокол дій щодо повернення блоків електростанцій у роботу і разом з обленерго застосовує резервні схеми заживлення споживачів. Насамперед живляться об’єкти критичної інфраструктури по всій країні: водоканали, теплокомуненерго, системи водовідведення тощо”, – заявили енергетики.

При цьому через специфіку атаки, що викликала зупинку атомних електростанцій, відновлення живлення в країні триває довше, ніж раніше.

Увечері 24 листопада в Укренерго прогнозують зменшення дефіциту в системі, проте він все одно залишатиметься. В умовах, що склалися, продовжать застосовувати графіки відключень.

Нагадаємо, 23 листопада війська РФ здійснили чергову масовану ракетну атаку, яка призвела до відключення електроенергії по всій Україні, а також у Молдові.

Ударів зазнали житлові будинки та об’єкти енергетичної інфраструктури в Києві та багатьох областях України.

РФ готує наступний удар приблизно за тиждень – ГУР

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни