Енергосистема повертається до нормальної роботи після превентивних відключень – Новини України

Енергосистема повертається до нормальної роботи після превентивних відключень - Новини України

Фото: facebook.com/npcukrenergo

Під час ранкової ракетної атаки росіян у суботу, 18 лютого, диспетчерський центр “Укренерго” застосовував превентивні відключення для мінімізації можливих наслідків атаки. Нині енергосистема повертається до нормальної роботи. Про це повідомляє прес-служба “Укренерго”.

За даними прес-служби, на даний час споживання набагато нижче, ніж у п’ятницю, що характерно для вихідного дня. Дефіцит потужності не прогнозується, зазначили у прес-службі.

– Після ранкової атаки електростанції повертаються до нормальної роботи, їх потужності достатньо покриття споживання в повному обсязі. Імпорт електроенергії зі Словаччини сьогодні відсутній, що є звичайним явищем за достатності власної генерації та стабілізації електропостачання у країні, – повідомили в “Укренерго”.

Ліміти споживання по областях розподілялися через відсутність дефіциту потужності в енергосистемі. Водночас, у разі зміни ситуації та при зростанні споживання можливе застосування відключень, повідомили у “Укренерго”.

Водночас, в Одесі все ще діють обмеження, спричинені значним пошкодженням енергетичної інфраструктури. Тому, щоб уникнути перевантаження обладнання, застосовуються графіки погодинних відключень.

Уранці 18 лютого відбулася чергова ракетна атака з боку Росії на інфраструктуру України. Тож у багатьох областях застосували превентивні відключення електроенергії.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни