Енергетики Прикарпаття перерахували військовим 10 млн гривень

З травня 2022 року працівники АТ «Прикарпаттяобленерго» роблять свій внесок у наближення перемоги в рамках програми «Одноденний заробіток — на армію». 20 Грудня, 2022, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 143 Вже в січні у компанії стартує третя хвиля ініціативи «Одноденний заробіток — на армію»

За 7 місяців енергетики вже перерахували на потреби військових через Координаційний центр Save Ukraine Now понад 10 млн гривень.

За перший транш у листопаді у розмірі 700 тис. гривень від енергетиків Прикарпаття волонтери придбали та передали для військових паливозаправник. Він дозволить забезпечувати заправку паливом транспорту та техніки прикарпатських підрозділів у зоні бойових дій. Машина замінить наявні, що зараз в незадовільному стані, повідомляють “Вікна” з посиланням на “Прикарпаттяобленерго”.

Другий транш у розмірі 707 530 гривень, що перераховано на початку грудня, буде спрямовано на придбання 21 комплекту рацій з кабелями для надійного цифрового зв’язку між військовими підрозділами. Загалом за листопад перераховано 1 407 530 грн. Такої системної допомоги досягати спільно з Координаційним центром спротиву “SaveUkraineNow” (Збережи Україну зараз). Зараз до ініціативи долучено майже 1 800 працівників «Прикарпаттяобленерго», а це 70% колективу. Вже в січні у компанії стартує третя хвиля ініціативи «Одноденний заробіток — на армію».

У той час, як ресурси вичерпуються, об’єднані внески працівників енергокомпанії дозволяють волонтерам не тільки планувати вартісні закупівлі, а й закривати нагальні запити військових. Прикарпаттяобленерго продовжує працювати до перемоги.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни