Енергетики оприлюднили графіки погодинних вимкнень електроенергії на Івано-Франківщині

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

З 1 жовтня на Івано-Франківщині почнуть діяти оновлені графіки погодинних вимкнень електроенергії, розподілені на шість черг.

Про це повідомили на сайті "Прикарпаттяобленерго".

"Графіки можливих вимкнень розробляють щороку, але застосовують їх винятково за потреби. Прикладом став минулий рік, коли внаслідок обстрілів критичної інфраструктури в енергосистемі України виник дефіцит, через що довелося вимикати електропостачання. Якщо РФ не завдаватиме ракетних ударів, зима пройде без вимкнень", — розповів директор з управління активами Олег Сеник.

З його слів, оприлюднення графіків вимкнень світла означає готовність до їхнього застосування. Зараз це роблять для того, аби люди знали, до якої черги вони належать.

Дізнатися свою чергу можна на головній сторінці сайту "Прикарпаттяобленерго" у розділі "Графіки аварійних вимкнень" або за посиланням. Для цього потрібно ввести номер особового рахунку або свою адресу.

Отримати інформацію про номер черги можна також у Viber-боті: головне меню — відсутнє світло — черга вимкнень.

"Рекомендуємо не зволікати та дізнатися свою чергу вже сьогодні, адже в разі введення графіків сайт може бути перевантаженим та не відкриватися", — попереджають енергетики.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни