Електронні журнали і щоденники у школах Івано-Франківська – Новини Івано-Франківська

З 1 вересня 2022 року всі ліцеї та гімназії Івано-Франківської територіальної громади перейшли на електронні журнали та щоденники. Раніше за такою практикою працювали тільки чотири ліцеї в Івано-Франківську.

Як до цього нововведення ставляться школярі, їхні батьки та вчителі поцікавилися в них.

Нічого нового для ліцею імені Івана Пулюя, адже тут користуватися одночасно електронним та паперовим журналами почали ще після спалаху COVID-19 та запровадження дистанційного навчання два роки тому. За словами заступника директора з навально-виховної роботи ліцею Олександра Овчара тут працюють упродовж двох років на платформі “Єдина школа”.

«Для того, щоб почати працювати з платформою “Єдина школа”, ліцей отримав дозвіл від усіх батьків на використання особистих даних у цій системі. Логін — це номер телефону учня чи його батьків, а пароль для входу приходить в SMS-повідомленні. Насправді жодних незручностей ані для батьків, ані для вчителів. Навпаки ми вже відмовилися від паперових носіїв і це загалом спростило роботу всіх учасників освітнього процесу.»

Електронний формат щоденників учні тут сприймають позитивно. Розповідають, що це зручно, бо все необхідне тепер в смартфоні. 

У ліцеї №20 Івано-Франківська з електронними журналами та щоденниками почали працювати від початку нового навчального року. Обрали ту ж платформу, що й в ліцеї імені Пулюя, бо як розповідає директор – колеги відгукуються схвально про роботу електронної системи. Користуються перший рік безкоштовно, тож батьки зекономили на купівлі щоденників. Повертатися до паперових варіантів уже точно не будуть, їх розглядають тільки в архівах.

Директор ліцею Дмитро Скиданчук розповів, що перший рік користування платформою «Єдина школа» надали безкоштовно. Тож батьки змогли зекономити на купівлі щоденників. 

Задоволені таким видом цифровізації і батьки учнів. Радіють, що тепер мають можливість максимально бути залученими до освітнього процесу. Мама двох школярок Ірина Іванців вбачає у нововведенні тільки позитивне.

«Це дуже зручно і весь час доступно. У мене одразу в телефоні дані про навчання моїх обидвох донечок. Сьогодні я вже побачила, що одна з них отримала хорошу оцінку. Крім того, є інформація щодо заданих домашніх завдань.»

Не сумують за паперовими носіями і в ліцеї 7. Ще у серпні тут почали впровадження електронних журналів та щоденників. Обрали платформу «Нові знання», освоїли в перші ж дні і кажуть, що не виникало жодних проблем.

Заступниця директора, вчителька інформатики Катерина Арсенич зазначила, що спершу було певне нерозуміння як все запровадити, але за літній період вивчили всі нюанси і для себе обрали платформу «Нові знання». Поки вона безкоштовна, тож батьки на цифровізацію не витратили жодних коштів.

«Навчальний рік розпочали без паперових журналів і щоденників, дехто з вчителів може десь занотовувати собі в записник, але це не є необхідністю. Нарешті в кінці року не буде черг за журналом, щоб підбити підсумки, а кожен вчитель маючи доступ до свого предмета, зможе зробити це в онлайн-режимі в зручний час.»

Сьогодні освітній заклад повинен надавати якісні освітні послуги. Вимоги теперішнього часу диктують свої правила відзначила заступниця міського голови-директорка Департаменту освіти Вікторія Дротянко.

«Тож тепер учень Івано-Франківської громади не вирве сторінку з поганою оцінкою, батьки завжди будуть в курсі навчання дітей, а педагоги не заповнюватимуть журнали на перервах. Крокуємо в ногу з часом, адже Івано-Франківська громада одна з перших в Україні де всі навчальні заклади перейшли на електронні журнали й щоденники. Дякую директорам, вчителям та батькам за підтримку цифровізації і позитивні відгуки.» – відначила заступниця.

 

Електронні журнали і щоденники у школах Івано-Франківська

 

Електронні журнали і щоденники у школах Івано-Франківська

 

Електронні журнали і щоденники у школах Івано-Франківська

 

Електронні журнали і щоденники у школах Івано-Франківська

 

 

 

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни