Експортували з Польщі: на Івано-Франківщині у замороженому курячому м’ясі виявили шкідливі речовини

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області система швидкого оповіщення повідомила щодо шкідливих речовин у харчових продуктах та кормах.

Про це інформує Фіртка з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Відомо, що йдеться про виявлення Salmonella Enteritidis та Salmonella групи С1 в охолодженому та замороженому курячому м’ясі, яке експортували з Польщі до України.

Отримувачем стало приватне підприємство «ЛЯМП», що знаходиться на проспекті Червоної Калини, м. Львів.

«Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та/або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»», – йдеться в дописі.

У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни