Ексфронтмен “Ґринджол” через 17 років після “Євробачення” зізнався, чому насправді розпався гурт

Екслідер гурту “Ґринджоли” Роман Калин через 17 років розповів, що насправді колектив припинив своє існування. 08 Листопада, 2022, 15:30 Україна Переглядів: 590 Гурт став заручником політичної ситуації в країні, вважає Роман Калин

Музикант, який нещодавно записав пісню з переможцем “Голосу країни-11” Сергієм Лазановським, зізнався, що причиною розпаду гурту була не лише участь у “Євробаченні-2005”, де вони посіли 19 місце, інформує “ТСН”.

На думку Романа Калина, гурт став заручником політичної ситуації в країні, а їхня пісня “Разом нас багато” символом “Помаранчевої революції”.

“Євробачення” — це лотерея, результат передбачити неможливо! Як доказ – один з українських гуртів зайняв ще нижче місце, ніж ми, і він не перестав існувати. Інша справа, як про це пишуть ЗМІ, як це подають критики і, знову ж, я вважаю, тут не обійшлось без політики… Дуже вже нас сплели з політичними розбірками в Україні того часу, і всіх більше цікавило наше політичне кредо, аніж музика. І коли ти розумієш, що тобі або все життя відбиватися від якихось політичних звинувачень і якимось чудом просувати свою музику, або просто робити музику і за це отримувати кошти на життя, то вибір стає очевидним”, розповів Калин в інтерв’ю “КП в Україні”.

Нагадаємо, що під час участі у “Євробаченні-2005” гурт “Ґринджоли” посів 19 місце, що стало другим найнижчим результатом за всю історію участі Україні в пісенному конкурсі. Найгірший результат — 24 місце — належить рокгурту O. Torvald.

Зараз учасники з України починають активну підготовку до “Євробачення-2023”. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни