Екс-ректор НАУ протягом трьох років незаконно отримував премії – Новини України

Екс-ректор НАУ протягом трьох років незаконно отримував премії - Новини України

Фото: kyiv.npu.gov.ua/

Поліція Києва повідомила про підозру ректору Національного авіаційного університету. За даними пресслужби поліції Києва, підозрюваний упродовж трьох років незаконним шляхом нарахував собі премії на суму понад 1,3 мільйона гривень.

Правохоронці наголосили, що ректор підписав угоду з Міністерством освіти і науки України і відповідно до умов контракту такої форми нарахування коштів як премія не було передбачено.

– Чоловік незаконно нараховував собі щомісячні премії понад три роки і таким чином привласнив 1,3 млн грн коштів університету, – наголосили в поліції.

Підозрюваному висунули підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання посадовцем своїм службовим становищем, скоєного в особливо великих розмірах. 

– Санкція статті передбачає до дванадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком до трьох років та з конфіскацією майна. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Досудове слідство триває, – резюмували в поліції.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни