Екс-перша ракетка світу Рафаель Надаль анонсував завершення кар’єри – Новини України

Екс-перша ракетка світу Рафаель Надаль анонсував завершення кар'єри - Новини України

Іспанський тенісист та перша ракетка світу Рафаель Надаль уперше за 19 років пропустить Відритий чемпіонат Франції. Про це спортсмен заявив у коментарі Tennis.

– Я не зможу зіграти на Роллан Гаррос. Можете уявити, як мені важко. Це рішення ухвалило моє тіло. Я не виступатиму найближчими місяцями. Я не знаю, коли зможу повернутись на корт. Можливо, я зроблю перерву на півтора місяця, можливо, на два, можливо, на чотири. Я наслідуватиму відчуття і намагатимусь зробити те, що піде на користь моєму організму і принесе мені щастя, – сказав Надаль.

Також легендарний тенісист повідомив, що у 2024 році планує завершити спортивну кар’єру – наступний сезон стане для нього останнім.

– Моя мета та бажання зупинитися, щоб насолодитися наступним сезоном, який, напевно, стане для мене останнім у професійному турі. Я не можу на 100 відсотків гарантувати, що все вийде. Але план такий. Я хочу попрощатися з усіма турнірами, які були важливими для мене та моєї кар’єри. Я хочу боротися і насолоджуватися цим моментом. Зараз це неможливо. Якщо зараз я зроблю перерву, то наступного року маю таку можливість, – підкреслив екс-перша ракетка світу.

Іспанському тенісистові Рафаелю Надалю – 36 років. За кар’єру він здобув 22 перемоги на турнірах Великого шолома в одиничному розряді (ділить 1 місце за цим показником із Новаком Джоковичем), у тому числі рекордні 14 разів вигравав Відкритий чемпіонат Франції. Надаль також є володарем кар’єрного «Золотого шолома» в одиничному розряді та одним із чотирьох тенісистів в історії тенісу, кому вдалося щонайменше двічі виграти кожен турнір серії Великого шолома.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни