Екс-начальнику Одеського ТЦК Борисову повідомили про підозру за трьома кримінальними статтями – Новини України

Екс-начальнику Одеського ТЦК Борисову повідомили про підозру за трьома кримінальними статтями - Новини України

Фото: Максим Войтенко/odessamedia.net

Слідчі повідомили про підозру колишнього начальника Одеського обласного центру комплектування та соціальної підтримки Євгена Борисова. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні до українців.

– Сьогодні правоохоронці доповіли мені про ситуацію з колишнім одеським військкомом. Йому повідомлено про підозру за фактами незаконного збагачення та порушення порядку несення військової служби. Логічно, що одним лише звільненням ця історія не мала завершитися, – заявив президент.

За його словами, Державне бюро розслідувань та офіс Генерального прокурора продовжують необхідні слідчі та процесуальні дії.

– Усі подробиці, які можна оприлюднити, правоохоронці обов’язково подадуть суспільству. Та й узагалі триває перевірка територіальних центрів комплектування, тобто військкоматів. І кожне таке «кабінетне» порушення десь у військовій ієрархії, будь-яка спроба якось там збагатитись принижує наших воїнів, наших героїв. Відповідальність за порушення – неминуча, – наголосив він.

Наприкінці квітня журналісти виявили у родини одеського військкома Євгена Борисова віллу в Марбельї та іншу нерухомість на мільйони доларів. Пізніше у ДБР заявили про початок розслідування у справі про звинувачення Борисова у корупції, а самого чиновника звільнили з ТЦК. За версією слідства, військком продавав “білі квитки” та “крав на забезпеченні військових”.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни