Екс-дружина Мураєва вийшла заміж і змінила прізвище – Новини України

Екс-дружина Мураєва вийшла заміж і змінила прізвище - Новини України

Фото: facebook.com/id=100004375749420

Колишня дружина екс-депутата та лідера забороненої в Україні партії “НАШІ” Євгена Мураєва – Валерія вийшла заміж. Прізвище вона змінила на Дзюба, про що повідомила у своєму Фейсбуці.

– Коли мене з усіх прасок цькували за ознакою «не таке прізвище» я сказала, що одного разу, можливо, зміню її, але не на догоду «спільноті», а тільки якщо у мене будуть справді серйозні причини для цього. Що ж. Вони є)) так що звикайте – Валерія Дзюба, – написала екс-дружина Мураєва.

За її словами, рішення було ухвалене у зв’язку із заміжжям – жінка вирішила взяти прізвище нового чоловіка.

– Відтепер я ношу прізвище людини, яку люблю та поважаю. В принципі, це єдина нагода міняти прізвище, якщо що. Приймаю вітання!, – наголосила вона.

Восьмий апеляційний суд Львова ухвалив рішення про заборону партії “Наші” Євгена Мураєва у червні. Партія “Наші” стала четвертою забороненою проросійською політсилою. Тоді в МЗС Британії заявили, що Росія нібито планувала призначити Мураєва головою окупаційної адміністрації після “захоплення” України. Сам політик стверджував, що нібито перебуває під санкціями РФ через конфлікт із Віктором Медведчуком.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни