Екопарк Фельдмана почали відновлювати, туди вже повернулися буйволи – Новини України

Екопарк Фельдмана почали відновлювати, туди вже повернулися буйволи - Новини України

Фото: facebook.com/FeldmanEcopark

Власник екопарку Олександр Фельдман заявив про початок відновлення звіринця, який фактично зруйнували багатомісячні обстріли росіян. В екопарку вже поселили буйволів, які раніше втекли, злякавшись обстрілів. Про це розповів Фельдман у соцмережі.

Парк було практично зруйновано. За даними Олександра Фельдмана, постраждали до 80% будівель, реконструювати їх неможливо. Але працівники парку вже планують відновлення.

– Нам вдалося зловити африканських буйволів, які навесні, рятуючись від обстрілів, пішли до сусідніх лісів. Ми приманювали їх їжею на територію екопарку, і всі вони прийшли, причому деякі – вже з дітками, частина з них самі заходили до вольєрів, – розповів Фельдман.

Насамперед територію парку мають перевірити сапери. Потім планується очистити територію від руїн та сміття. Навесні у парку хочуть приступити до нового будівництва.

– Наші головні завдання на сьогодні – забезпечити тварин їжею та всім необхідним, щоб вони успішно перезимували, провести розмінування, прибрати й підготувати територію. Це серйозний виклик, але я впевнений, що за допомогою наших численних друзів ми обов’язково впораємося! – запевнив Фельдман.

Екопарк знаходиться у селищі Лісове в районі кільцевої. До війни він був одним із місць відпочинку для харків’ян, поєднуючи в собі зоопарк та паркові зони. З перших днів повномасштабного вторгнення парк зазнавав обстрілів з боку військ РФ. 7 березня під обстрілами загинули двоє працівників парку, які приїхали годувати тварин. Згодом російські снаряди вбили ще одного працівника та підлітка, сина співробітників парку. Постраждали тварини. Обстрілами були вбиті бізони, велика черепаха, орангутанги, шимпанзе, бабуїни, пума. Усього загинуло понад 100 тварин.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни