Двом українським захисникам встановлять сучасні біонічні протези рук Hero Arms. ФОТО

Новини Двом українським захисникам встановлять сучасні біонічні протези рук Hero Arms. ФОТО Сьогодні
Андрій Гідзун та Віталій Іващук — перші українські пацієнти, яким встановлять високотехнологічні біонічні протези від Open Bionics. Це стало можливим завдяки стратегічному партнерству між Mastercard та Superhumans Center.

Hero Arms виробляються індивідуально, тож перш ніж встановлювати протези, пацієнту потрібні вимірювання, тестування тощо. Для проходження цих процедур військові разом із інженерами, а також командами Superhumans і Open Bionics вирушили до Мюнхена.

У Мюнхені 30-річний Андрій та 24-річний Віталій мали змогу протестувати біонічні протези. Хлопці вперше за багато місяців змогли взяти до руки склянку з водою, олівець, маленький м’ячик. Емоції цього моменту важко передати словами. Обидвоє військових кажуть, що використовувати Hero Arm їм було доволі просто: принцип роботи біонічного протеза зрозумілий, за лічені хвилини м’язова пам’ять переймає функцію управління рукою. Свої персональні протези хлопці отримають уже протягом кількох тижнів. Згодом, після початку повноцінної роботи клініки Superhumans у Львові, всі етапи протезування будуть виконуватися в Україні.

Superhumans та Open Bionics співпрацюють уперше, але розраховують на те, що це партнерство буде довготривалим.

Партнери також організували навчання для трьох українських інженерів-протезистів на базі Open Bionics.

 Нагадаємо, Superhumans – сучасна клініка протезування, реконструкції та реабілітації, що незабаром відкриється у Львові. Наразі лікарня завершує устаткування медичних корпусів. Послуги Superhumans будуть безоплатними для постраждалих від війни, лікарня фінансується донорами та партнерами.


Міністерство охорони здоров’я України

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни