Двоє калушан отримали “Хрест сумівця-бійця”

Управа Калуської міської організації Спілка Української Молоді в Україні імені Степана Бандери вручила відзнаку “Хрест сумівця-бійця” двом калушанам-сумівцям. 14 Березня, 2023, 10:00 Калуш Переглядів: 125 Всього з російськими окупантами воюють 20 членів СУМу з Калуша Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Відзнака “Хрест сумівця-бійця” є відзнакою Крайової управи Спілки Української Молоді в Україні, яку заснували, щоб в особливий спосіб відзначити українських воїнів, військових капеланів, які стали учасниками україно-російської війни, інформують “Вікна”.

Відзнаку за відданість сумівському Приреченню в обороні незалежності й територіальної цілісності України отримали бійці Максим Бідонько та Олександр Завируха.

Як повідомила Яна Мазур, голова Калуського осередку Спілки Української Молоді в Україні імені Степана Бандери, всього з російськими окупантами воюють 20 членів СУМу з Калуша.

Попередньо вручені були в 2019 році калушанам вручили 3 “Хрести сумівця-бійця”. Цьогоріч таку відзнаку загалом вручили і ще вручать 11 захисникам України.

Раніше йшлося, що тероборонівець з Калуша взяв позивний свого діда, який воював в УПА.

Калушанин Олександр Завируха з позивним «Юзик» з перших днів повномасштабного вторгнення ворога вступив до лав територіальної громади, не зважаючи на те, що є батьком чотирьох дітей.

За час проходження служби боєць 79 батальйону 102 окремої бригади територіальної оборони імені полковника Дмитра Вітовського нагороджені неодноразово проявляв справжній героїзм та був певним еталоном дисциплінованості, трудолюбства та ерудованості. Його чітка громадянська позиція проявлялась ще задовго до війни в багатьох  починаннях та звершеннях. Він є також членом Спілки Української Молоді, яка в свою чергу, проробила титанічну працю, направлену на підтримку ЗСУ.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни