Двох Прикарпатських медиків відзначили орденом Данила Галицького

Головною і найбільшою нагородою для військового медика є порятунок життя воїна. Так кажуть лікарі, які півроку тому змінили комфортні умови праці в тилу на передову. Є серед них і медики обласної клінічної лікарні. 21 Листопада, 2022, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 466 Лейтенант медичної служби Ярослава Богак

Головною і найбільшою нагородою для військового медика є порятунок життя воїна. Так кажуть лікарі, які півроку тому змінили комфортні умови праці в тилу на передову. Є серед них і медики обласної клінічної лікарні, повідомляє КНП ОКЛ.

На рівні суспільства й держави маємо відзначати їхню працю та безцінний внесок у боротьбі з ворогом вже сьогодні. І маємо нині для цього привід. Сьогодні, 18 листопада, Указом Президента України відзначили орденом Данила Галицького лейтенанта медичної служби Ярослава Богака, який ще півроку тому працював судинним хірургом нашої лікарні та Мирослава Дебенка, який повернувся в Україну з-закордону, де успішно працював щелепно-лицевим хірургом у власній клініці.

“Вони сьогодні там, де потрібні найбільше, – говорить генеральний директор обласної клінічної лікарні Остап Грищук. – І за це їм наша шана та вдячність. Вдома їх чекають рідні та близькі. На роботі – колеги. Ми співпереживаємо, допомагаємо, тримаємо молитву, щоби скальпель у їхніх руках навіть після найважчих боїв і поранень був рятівним…”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни