Двох посадовців ДСНС на Прикарпатті впіймали на хабарі

До корупційної схеми також був залучений посадовець Черкаського інституту пожежної безпеки. Фігуранти систематично вимагали та отримували хабарі за сприяння у вступі до профільного вищого навчального закладу. Попит на “допомогу” фігурантів зріс після того, як працівників ДСНС звільнили від призову за мобілізацією. 14 Вересня, 2023, 09:50 Прикарпаття Переглядів: 344 Попит на «допомогу» фігурантів зріс після того, як працівників ДСНС звільнили від призову за мобілізацією Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Служба безпеки заблокувала схему вимагання коштів за вступ до профільного вишу, налагоджену посадовцями Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області, інформує Управління СБ України в Івано-Франківській області.

За даними СБУ, до організації корупційного механізму причетні троє посадовців.

Це заступник начальника одного з управлінь ГУ ДСНС, а також начальник одного з відділів цієї структури та посадовець Черкаського інституту пожежної безпеки.

Фігуранти систематично вимагали та отримували хабарі від мешканців Івано-Франківщини за сприяння у вступі до профільного вищого навчального закладу. Коштувала така «послуга» понад 2000 доларів з однієї особи.

Попит на «допомогу» фігурантів зріс після того, як працівників ДСНС звільнили від призову за мобілізацією.

СБУ затримала заступника начальника управління Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області «на гарячому» після одержання ним частини неправомірної вигоди від одного з абітурієнтів.

Йому оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України — зловживання впливом.

Під час обшуків у фігурантів вилучили гроші, документи та мобільні телефони із доказами протиправної діяльності.

Вирішується питання щодо повідомлення про підозру за цією статтею двом іншим посадовцям, причетним до корупційної схеми.

Викриття злочину проводила СБУ в Івано-Франківській області спільно зі слідчими ДБР за сприяння Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни