ДТЕК за тиждень відновила енергопостачання 90 тисяч абонентів

ДТЕК за тиждень відновила енергопостачання 90 тисяч абонентів

Фото: пресс-служба ДТЭК Відновлено роботу електромереж, пошкоджених внаслідок ворожих обстрілів

Світло повернули у 101 населеному пункті Донецької, Дніпропетровської областей, які були знеструмлені внаслідок російських обстрілів, та у Києві.

У перший тиждень 2023 року енергетики ДТЕК відновили енергопостачання 90 тисяч абонентів, які залишилися без світла через обстріли російської армії у Києві, Донецькій та Дніпропетровській областях. Про це повідомила прес-служба компанії у понеділок, 9 січня.

“Всього з 2 по 8 січня фахівці ДТЕК Мережі відновили роботу електромереж, пошкоджених внаслідок ворожих обстрілів, для 90 тисяч сімей у 101 населеному пункті Донецької, Дніпропетровської областей та у місті Київ”, – йдеться у повідомленні.

У прес-службі додали, що з початку повномасштабного вторгнення Росії енергетики компанії відновили електропостачання для 6,6 млн сімей.

Також у ДТЕК нагадали, що станом на 8 січня у Києві, Київській, Дніпропетровській та Одеській областях вдається проводити відключення згідно з стабілізаційними графіками, незважаючи на складну ситуацію в енергосистемі.

Раніше сьогодні в компанії Укренерго повідомили, що по всій Україні діють ліміти енергоспоживання: енергосистема не в змозі покрити споживання у повному обсязі через пошкодження та окупацію росіянаминизки електростанцій.

Названо терміни відновлення енергосистеми

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни