ДТЕК: У Києві перерви в електропостачанні триватимуть не більше 5 годин – Новини України

ДТЕК: У Києві перерви в електропостачанні триватимуть не більше 5 годин - Новини України

Фото: REUTERS

У столиці України з 26 листопада екстрені відключення світла мають тривати не більше 5 годин поспіль, стабілізаційні графіки поки що не діють. Про це пише ДТЕК.

– Ситуація в енергосистемі залишається надзвичайно складною, тому по всій країні, зокрема в м. Київ, продовжують застосовуватися екстрені відключення електроенергії. Ми розуміємо, що тривала відсутність світла ускладнює життя мешканців Києва. Тому з 26 листопада ДТЕК Київські електромережі по черзі включатимуть світло всім мешканцям таким чином, щоб перерва в електропостачанні для кожного клієнта складала не більше 5 годин. Стабілізаційні графіки поки що не діють, – зазначили в компанії.

Такий режим діятиме, допоки не вдасться знизити дефіцит генерації електроенергії і ситуація в енергосистемі не стабілізується, зазначили в ДТЕК. Компанія просить тих, у кого досі не з’явилося світло після атаки РФ 23 листопада, або у кого з 26 листопада світло не буде більше 5 годин – повідомляти “ДТЕК Київські електромережі” через онлайн канали: чат-бот в Telegram, Viber або Facebook.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни